„Książka  i możliwość czytania to jeden z największych cudów naszej cywilizacji”

                                                               Maria Dąbrowska

  24 października uczniowie klasy IVTŻ : Aleksandra Paraniak,  Martyna Szczepka  i Łukasz Pieńkowski  wraz z opiekunem panią Sabiną Orłowską – Chomiszczak gościli w Zespole Szkól Samorządowych w Hoczwi. Zostali zaproszeni w ramach Konkursu „Pięknego Czytania”.

    W pierwszej  części konkursu uczniowie ze Szkoły  Podstawowej czytali fragmenty wybranych przez siebie książek, następnie losowali teksty  przygotowane przez organizatorów konkursu. Zaprezentowane teksty były oceniane przez jury.

  Drugą część konkursu prowadzili  uczniowie naszej szkoły . Czytali wybrane przez siebie bajki,a dla najmłodszych uczniów przygotowali szereg gier i zabaw związanych czytelnictwem.

 Była to wspaniała lekcja integracji uczniów starszych z młodszymi.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Spotkanie z rodzicami

03-01-2019 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Spotkanie z rodzicami

W dniu 10.01.2019 r. / czwartek / o godz. 15:30 spotkanie rodziców z  wychowawcami klas i nauczycielami uczącymi w danym oddziale.

Read more

Z życzeniami w schronisku dla zwierząt

19-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Z życzeniami w schronisku dla zwierząt

       Dnia 18.12.2018 klasa trzecia liceum plastycznego udała się do schroniska dla zwierząt „Wesoły kundelek” w Lesku w celu podarowania świątecznych prezentów zwierzętom ze schroniska. Klasa podarowała na...

Read more

Podsumowanie roku 2018

07-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Podsumowanie roku 2018

Zbliżamy się do końca 2018 roku w związku z tym, nadeszła pora na podsumowanie naszej pracy oraz osiągnięć w ramach projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego   pt. „Kształcenie uczniów...

Read more

Sprawozdanie z uroczystości szkolnej - z…

03-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Sprawozdanie z uroczystości szkolnej - z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

  Dnia 9 listopada o godzinie 11.00 w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia "Dla Niepodległej". Staraliśmy się,  przez ponad godzinę, poprzez słowo poetyckie, pieśni patriotyczne, fragmenty  prozy, pokazać drogę Polaków...

Read more