W dniu 07 listopada b.r. w ZSTiA w Lesku, odbyły się Szkolne Eliminacje do XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.

Do konkursu zgłosiło się 5 uczniów naszej szkoły. Test składający się z 36 pytań obejmował m.in. wiedzę z zakresu „hotelarstwa XXI wieku w promowaniu nowej filozofii wellness, spa i usług żywieniowych ”,które są hasłem przewodnim tegorocznej Olimpiady.

Zdobywcy I i II miejsca:   Michał Pańczyk i Weronika Marcinik z klasy IV TH zostali zakwalifikowani do etapu okręgowego olimpiady, który odbędzie się 4 stycznia 2019 roku w zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie.  

 

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Spotkanie z rodzicami

03-01-2019 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Spotkanie z rodzicami

W dniu 10.01.2019 r. / czwartek / o godz. 15:30 spotkanie rodziców z  wychowawcami klas i nauczycielami uczącymi w danym oddziale.

Read more

Z życzeniami w schronisku dla zwierząt

19-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Z życzeniami w schronisku dla zwierząt

       Dnia 18.12.2018 klasa trzecia liceum plastycznego udała się do schroniska dla zwierząt „Wesoły kundelek” w Lesku w celu podarowania świątecznych prezentów zwierzętom ze schroniska. Klasa podarowała na...

Read more

Podsumowanie roku 2018

07-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Podsumowanie roku 2018

Zbliżamy się do końca 2018 roku w związku z tym, nadeszła pora na podsumowanie naszej pracy oraz osiągnięć w ramach projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego   pt. „Kształcenie uczniów...

Read more

Sprawozdanie z uroczystości szkolnej - z…

03-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Sprawozdanie z uroczystości szkolnej - z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

  Dnia 9 listopada o godzinie 11.00 w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia "Dla Niepodległej". Staraliśmy się,  przez ponad godzinę, poprzez słowo poetyckie, pieśni patriotyczne, fragmenty  prozy, pokazać drogę Polaków...

Read more