Egzamin z kwalifikacji w roku szkolnym 2019/2020
Deklaracja przystąpienia do egzaminu
Informacja dla ucznia zdającego egzamin potwierdzajęcy kwalifikacje w zawodzie
Komunikat w sprawie materiałów i przyborów pomocniczych, z których mogą korzystać zdający na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie w sesji czerwiec/lipiec 2020 r.
Harmonogram przeprowadzania części pisemnej egzaminu z kwalifikacji w sesji czerwiec/lipiec 2020:
Lp. |
Oznaczenie kwalifikacji |
Model części praktycznej egzaminu |
Data egzaminu |
Godzina rozpoczęcia egzaminu |
Numer sali/miejsca egzaminu |
|
1 |
AU. 20 sprzedawca |
z wykorzystaniem arkuszy egzaminacyjnych i kart odpowiedzi |
23.06.2020 |
Godz.10:00 |
sala gimnastyczna |
|
2 |
BD.04 monter |
|||||
3 |
BD.14 murarz |
|||||
4 |
TG.07 kucharz |
|||||
5 |
E.12 informatyk |
Godz.10:00 |
20 |
|||
6 |
TG.07 technik żywienia |
|||||
7 |
TG.12 hotelarz |
|||||
8 |
B.22 |
Godz.12:00 |
20 |
|||
9 |
E.13 informatyk |
|||||
10 |
T.15 technik żywienia |
|||||
11 |
E.14 informatyk |
Godz.14:00 |
20 |
|||
12 |
AU.35 ekonomista II kl. |
z wykorzystaniem elektronicznego systemu przeprowadzania egzaminu |
23.06.2020 |
Godz.10:00 |
35 |
|
13 |
EE.08 informatyk III kl. |
Godz.10:00 |
50 |
Harmonogram przeprowadzania części praktycznej egzaminu z kwalifikacji w sesji czerwiec/lipiec 2020:
L.p. |
Oznaczenie kwalifikacji |
Forma (model) egzaminu/czas |
Data egzaminu |
Godzina rozpoczęcia egzaminu |
Klasa / numer ucznia z dziennika |
Numer sali/miejsca egzaminu |
|
1 |
A.36 ekonomista |
DK/180 |
26.06.2020 |
9:00 |
IV TE |
35 |
|
2 |
AU.35 ekonomista |
DK/180 |
24.06.2020 |
9:00 |
II TE |
1, 2 ,3, 4, 5, 6, 7, 8 |
35 |
24.06.2020 |
15:00 |
II TE |
9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, |
||||
III TE |
27 |
||||||
3 |
AU.15 stolarz |
W/180 |
06.07.2020 |
9:00 |
W14 |
||
06.07.2020 |
15:00 |
||||||
4 |
B.07 monter |
W/180 |
01.07.2020 |
15:00 |
absolwent |
W13 |
|
5 |
BD.04 monter |
W/180 |
29.06.2020 |
9:00 |
III W |
1, 2 ,5 |
W12 |
29.06.2020 |
15:00 |
7, 10, 11 |
|||||
30.06.2020 |
9:00 |
13, 17, 18 |
|||||
30.06.2020 |
15:00 |
19, 20, 23 |
|||||
6 |
BD.14 murarz |
W/210 |
01.07.2020 |
9:00 |
III W |
W11 |
|
7 |
E.12 informatyk |
WK/150 |
27.06.2020 |
8:00 |
IV TI |
W2 |
|
8 |
E.13 informatyk |
WK/150 |
27.06.2020 |
12:00 |
IV TI |
W3 |
|
9 |
E.14 informatyk |
DK/150 |
25.06.2020 |
12:00 |
IV TI |
W4 |
|
10 |
EE.08 informatyk |
WK/150 |
02.07.2020 |
8:00 |
III TI |
1, 2, 3 |
W3 |
02.07.2020 |
12:00 |
4, 5, 6 |
|||||
02.07.2020 |
16:00 |
7, 8, 9 |
|||||
11 |
branżowa TG.07 technikum |
W/120 |
01.07.2020 |
12:00 |
III W |
52 |
|
01.07.2020 |
16:00 |
III TŻ |
|||||
12 |
TG.12 hotelarz |
D/150 |
22.06.2020 |
9:00 |
II TH |
sala gimnastyczna |
|
13 |
T.15 technik żywienia |
D/150 |
22.06.2020 |
13:00 |
IV TŻ |
sala gimnastyczna |