Badecki Marek - wychowanie fizyczne, pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
Bałut Beata - historia sztuki, historia
Baran Aniceta - matematyka, informatyka
Basak Przemysław - historia, wiedza o społeczeństwie, przedmioty zawodowe
Błaszczyk Adam - edukacja dla bezpieczeństwa, wiedza o społeczeństwie, przedsiębiorczość
Błaszczyk Alicja - język polski, wiedza o kulturze
Błażowski Maciej – przedmioty zawodowe, wychowanie fizyczne
Brajewski Grzegorz - przedmioty zawodowe - ekonomiczne
Brodzicka Anna - chemia, przedmioty zawodowe - żywienie, hotelarz
Chabałowska Alina - biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie
Chabałowski Janusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Cyganik Zbigniew – przedmioty zawodowe- budowlane
Dec Tomasz- przedmioty zawodowe ekonomiczne
Dembiczak Renata - język angielski, język polski
Domaradzki Jan - przedmioty zawodowe- budowlane
Faluszczak Beata - matematyka, fizyka
ks. Gocek Leszek - religia
Hurkała Jolanta - pedagog, przedmioty zawodowe architektura
Janusz Jarosław - historia, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości
Juźwik Katarzyna – bibliotekarz
Kijowski Andrzej- rysunek i malarstwo
Koczera Beata - matematyka, przedmioty zawodowe-informatyczne
Kordyaczny Waldemar - specjalność artystyczna
Kowalska-Łyszczarz Marta - przedmioty zawodowe - hotelarz
Krawiec Maria - technologia informacyjna, przedmioty zawodowe - budownictwo
Kulczycka-Gajdek Oksana - podstawy projektowania - kompozycji
Madejska Dorota - przedmioty zawodowe – żywieniowe
Matuszewski Tomasz – biologia,
Marszał-Juryś Barbara – przedmioty zawodowe
Nowakowska Beata - język angielski
Orłowska- Chomiszczak Sabina - język polski, wiedza o kulturze, historia
Pałacka Anna - przedmioty zawodowe - architektura krajobrazu, żywienie
Pałys Agnieszka - język angielski
Paszkiewicz Irena - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe odnawialne źródła energii
Skubisz Marta - przedmioty zawodowe - ekonomiczne, żywienie
Sołtys Danuta - rysunek techniczny i konstrukcje, przedmioty zawodowe-informatyczne, przedmioty zawodowe budowlane
Stelmach Jan – religia
Synowiec Edward – przedmioty zawodowe budowlane
Tokarska Iwona - przedmioty zawodowe żywienie
Trafalski Sebastian - rysunek i malarstwo, podstawy fotografii i filmu
Usyk Zofia - fizyka, język niemiecki,
Usyk-Sanecka Małgorzata - język angielski, geografia
Watras Piotr - przedmioty zawodowe-drzewne i informatyczne
Wilińska Małgorzata - język niemiecki
Wiliński Roman - wychowanie fizyczne
Wojtas- Bibow Angelika - geografia, biologia, przedmioty zawodowe - żywienie
s. Wolańczyk Magdalena - religia

Technikum Architektury Krajobrazu na zajęciach w Dębowcu.

Technikum Architektury Krajobrazu na zajęciach w Dębowcu.

Gospodarstwo ogrodnicze "Flora in vitro" w Dębowcu to „Królestwo Begonii”. Przekonaliśmy s...

Wycieczka branżowa do „Hotelu Arłamów”

Wycieczka branżowa do „Hotelu Arłamów”

W dniu 03.04.2017 uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych mi...

Podsumowanie projektu pt. „Tradycja, integracja i dobra praktyka”…

Podsumowanie projektu pt. „Tradycja, integracja i dobra praktyka”…

Stowarzyszenie Przyjazna Szkoła w Lesku Podsumowanie projektu pt. „Tradycja, integracja i dobra pra...

Egzamin z kwalifikacji

Egzamin z kwalifikacji

Termin składania deklaracji na egzamin z kwalifikacji w sesji czerwiec/lipiec 2018 mija 18.02.2018 r...

SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA W KATEGORII CHŁOPCÓW

SZKOLNY TURNIEJ BADMINTONA W KATEGORII CHŁOPCÓW

Dnia 27 lutego 2017 roku w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku odb...

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

Po raz drugi w naszej szkole obchodziliśmy dzień Świętego Patryka. Aby uczcić ten szczególny dzień u...