W dniu 25 kwietnia 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych wzięli udział w grze miejskiej zorganizowanej przez Powiatową i Miejską Bibliotekę Publiczną w Lesku: „Historii poszukiwanie… czyli po Lesku bieganie”. Drużyna z naszej szkoły w składzie: Daria Gajos, Marcelina Gaweł, Michał Ferenc, Anita Klaputek, Natalia Watras (z klasy I TEI) zajęła drugie miejsce!!!
W zmaganiach tych uczestniczyły szkoły średnie z Leska. Naszej drużynie serdecznie gratulujemy, dziękując równocześnie za wyśmienite reprezentowanie naszej placówki.

 

Szkolny koordynator gry miejskiej

Jarosław Janusz

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej