22 października obchodzimy liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. W tym dniu został rozstrzygnięty konkurs na prezentację multimedialną „Szukałem was…” i co dalej – Światowe Dni Młodzieży.                                                  

Pan Dyrektor wręczył zwycięzcom dyplomy oraz albumy o św. Janie Pawle II.

Zwycięzcami zostali:     

I miejsce – Daria Gajos II TE

II miejsce – Natalia Lemieszczuk I TH

III miejsce – Natalia Watras II TE

                                                                                    Gratulujemy!

k01

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej