22 października 2019 klasa ITEI była na wycieczce turystyczno - krajoznawczej w Bieszczadach.  Wraz z przewodnikiem Janem Stelmachem i opiekunem Beatą Koczera klasa  rozpoczęła pieszą wędrówkę  z Przełęczy Wyżnej, szlakiem żółtym na Połoninę Wetlińską do schroniska "Chatka Puchatka" (1255 m n.p.m.). Na szczycie Połoniny Wetlińskiej oraz przemierzając jej brzeg częściowo szlakiem czerwonym, żółtym do Wetliny uczestnicy wycieczki podziwiali krajobraz "Złotej Polskiej Jesieni" i wsłuchiwali się w informacje o bieszczadzkich górach przekazywane przez przewodnika. Pieszą wędrówkę uczestnicy wycieczki zakończyli ogniskiem na polu namiotowym w Wetlinie nad "Magiczną" rzeką Wetlinką. Pogoda na pieszą wędrówkę była wymarzona, w związku z tym wycieczka była udana!

Fotorelacja w Galerii.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej