Aktualizacja 12:30 19.03.2020. W związku z wprowadzeniem zagrożenia epidemicznego na terenie Polski informujemy, że zgodnie z komunkatem OKE Kraków wyniki egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie, który odbył się w sesji styczeń-luty 2020 będą przekazywane zdającym wyłącznie  poprzez  e-dziennik 20 marca 2020 r. 

Równocześnie informujemy, że zmianie ulega termin przekazania świadectw i dyplomów. Jeżeli będzie to możliwe, dokumenty zostaną dostarczone między 26 a 31 marca 2020 r. Dokładne daty i sposób przekazania zostaną podane w terminie późniejszym.

Zmianie ulega również termin złożenia deklaracji dla osób, które nie zdały egzaminu i chcą przystąpić do niego w sesji czerwiec-lipiec 2020 r. Chęć zgłoszenia deklaracji można  składać do 31 marca poprzez e-dziennik na konto kierownika kształcenia praktycznego i artystycznego p. Marka Badeckiego.

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej, na której będą ukazywać się kolejne komunikaty.

 

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej