W związku z ogłoszonym przez Prezesa Rady Ministrów stanem zagrożenia epidemicznego w Polsce informuję, że Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku ogranicza kontakty z osobami z zewnątrz. W czasie zawieszenia zajęć dydaktycznych szkoła obsługuje interesantów wyłącznie telefonicznie pod numerem telefonu 13 469 66 73!!! Zwracamy się z prośbą o załatwianie spraw i przesyłanie wszelkich dokumentów również drogą elektroniczną (adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pocztą na adres: Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku, al. Jana Pawła II 18A, 38-600 Lesko)

Dziękujemy za zrozumienie

Grzegorz Brajewski

Dyrektor ZSTiA w Lesku

 

Dumni z Ewangelii – Dumni z Polski!

17-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Dumni z ewangelii Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej zaprasza do obejrzenia programupt. Dumni z Ewangelii – Dumni z Polski. Projekt został zrealizowany (zdalnie) dla uczczenia setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła IIi z okazji 100. lecia Bitwy Warszawskiej (Cud...

Czytaj więcej

Sprzątanie świata 2020

17-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

W piątek 18.09.2020 uczniowie ZSTiA sprzątają świat.

Czytaj więcej

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 20…

28-08-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku dnia 01 września 2020 roku o godzinie 9.30.Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych oraz...

Czytaj więcej