SUKCES  NATALII

4 marca 2020 r. w Przemyślu odbył się drugi etap Olimpiady Teologii Katolickiej. Z naszej szkoły zakwalifikowało się do niego dwoje uczniów z pierwszej klasy: Natalia Lemieszczuk i Marcin Kucharyk. Z całej diecezji uczestniczyło 52 przedstawicieli różnych szkół średnich. Po napisaniu testu i ocenieniu go zostały ogłoszone wyniki. Uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca zakwalifikowali się do etapu ogólnopolskiego i otrzymali indeksy na KUL w Lublinie. Nasza uczennica Natlia Lemieszczuk zajęła siódme miejsce. Gratulujemy !!!

https://przemyska.pl/2020/03/04/przemysl-etap-diecezjalny-olimpiady-teologii-katolickiej/

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej