Uczniowie, nauczyciele, rodzice!

Dziękuję Wam za dotychczasowe zaangażowanie, kreatywność, poświęcenie, wyrozumiałość i cierpliwość.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. o „czasowym ograniczonym funkcjonowaniu szkół” od 25. 03. 2020r. wchodzi obowiązek pracy zdalnej. W związku z tym ustalam jej zasady:

  1. Praca w czasie „zawieszenia zajęć dydaktycznych”, tj. od 12 do 24.03.2020 r., polegała na zasadzie dobrowolności udziału, dlatego proszę o zweryfikowanie stawianych wymagań, terminów oraz ustalonych ocen;
  2. Obowiązkiem ucznia jest regularne zapoznawanie się z wiadomościami w dzienniku elektronicznym oraz aktywny udział na platformach edukacyjnych, w szczególności  zapoznanie się z materiałami i wykonywanie ćwiczeni/zadań w wyznaczonym przez nauczycieli czasie i we wskazany sposób;
  3. Zajęcia lekcyjne online nauczyciela z oddziałem klasowym trwają od godziny 8.00 do 15.00, w uzasadnionych warunkach, za zgodą uczniów zajęcia mogą odbywać się w innym czasie;
  4. Podstawowym narzędziem pracy zdalnej jest e-dziennik. Jednak każdy z nauczycieli zobowiązany jest do dostosowania metod, form i narzędzi do swojego przedmiotu i możliwości;
  5. Kontakt ze szkolnym pedagogiem możliwy jest online poprzez e-dziennik

Praca w tym systemie dla wielu z nas jest trudna i nie do końca satysfakcjonująca, ale o tym już decydują czynniki zewnętrzne. Róbmy co w naszej mocy, zachowajmy względny spokój i życzmy sobie żebyśmy zdrowi w spotkali się w szkole jak najszybciej.

 

Grzegorz Brajewski

Dyrektor ZSTiA

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej