Życzenia
Jeszcze raz dziękuję serdecznie Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom, Uczniom i Ich Rodzicom za Waszą ciężką pracę w tym trudnym okresie.
Wszystkim Wam i Waszym bliskim życzę  zdrowychpełnych nadziei i optymizmu świąt Zmartwychwstania Pańskiego, abyście ten czas spędzili z dala od komputerów, a Zmartwychwstały Chrystus niech wypełni Wasze serca nadzieją i doda Wam sił, tak byście mogli jak najszybciej wrócić do normalności
życzy
Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku

Dumni z Ewangelii – Dumni z Polski!

17-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Dumni z ewangelii Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej zaprasza do obejrzenia programupt. Dumni z Ewangelii – Dumni z Polski. Projekt został zrealizowany (zdalnie) dla uczczenia setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła IIi z okazji 100. lecia Bitwy Warszawskiej (Cud...

Czytaj więcej

Sprzątanie świata 2020

17-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

W piątek 18.09.2020 uczniowie ZSTiA sprzątają świat.

Czytaj więcej

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 20…

28-08-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku dnia 01 września 2020 roku o godzinie 9.30.Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych oraz...

Czytaj więcej