Drodzy absolwenci!

W dniu dzisiejszym Wasza edukacja dobiegła końca, jednak obecna sytuacja uniemożliwia Nam wspólne spotkanie w szkole i zakończenie zajęć lekcyjnych. Niech ten trudny czas będzie dla Was wszystkich  pouczającą lekcją, ważnym egzaminem dojrzałości społecznej. Dziś dostrzegamy rzeczy, które nam umykają w codziennej gonitwie. Nie tak wyobrażaliśmy sobie nasze pożegnanie ze szkołą: nauczycielami, wychowawcami, młodszymi koleżankami i kolegami. Jesteście wyjątkowym rocznikiem i choć Wasze zakończenie kolejnego etapu edukacji jest dla Nas wszystkich szczególnie bolesne,  pamiętajcie że Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku jest i będzie zawsze Waszą szkołą. Jesteście i będziecie częścią naszej społeczności. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole pozostaną na zawsze w Waszej pamięci.

Wyjątkowo w tym roku żegnamy Was zdalnie, ale  też wyjątkowo serdecznie pozdrawiamy Was wszystkich i życzymy Wam, byście dobrze wybrali swoją przyszłość, niezależnie od tego, kiedy ten wybór nastąpi. Życzymy Wam zapału, wytrwałości i siły do przezwyciężania trudności i oczywiście pomyślności na egzaminie maturalnym. Życzymy Wam szczęścia i wytrwałości w realizowaniu swoich marzeń i pragnień oraz sukcesów i dobrego startu w kolejnym etapie edukacyjnym i przyszłej zawodowej karierze.

Ze swojej strony pragnę podziękować Rodzicom za Państwa  współpracę, wsparcie w trudnych chwilach, zrozumienie i zaangażowanie w rozwój i wychowanie Państwa dzieci.

Szczególnie serdecznie dziękuję Nauczycielom za wszystkie działania edukacyjne, wkładany wysiłek na rzecz Naszej społeczności, a w szczególności za prowadzoną w ostatnim czasie nową formę kształcenia zdalnego w zupełnie nowych dla wszystkich warunkach.

Myślę, że w okresie zbliżających się matur uda nam się choć nie tak uroczyście, ale równie szczerze pożegnać Was jeszcze raz.

I pamiętajcie, że ...zawsze należy patrzeć na jasną stronę życia...

Grzegorz Brajewski

Dyrektor ZSTiA

 

Dumni z Ewangelii – Dumni z Polski!

17-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Dumni z ewangelii Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej zaprasza do obejrzenia programupt. Dumni z Ewangelii – Dumni z Polski. Projekt został zrealizowany (zdalnie) dla uczczenia setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła IIi z okazji 100. lecia Bitwy Warszawskiej (Cud...

Czytaj więcej

Sprzątanie świata 2020

17-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

W piątek 18.09.2020 uczniowie ZSTiA sprzątają świat.

Czytaj więcej

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 20…

28-08-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku dnia 01 września 2020 roku o godzinie 9.30.Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych oraz...

Czytaj więcej