Drodzy absolwenci!

W dniu dzisiejszym Wasza edukacja dobiegła końca, jednak obecna sytuacja uniemożliwia Nam wspólne spotkanie w szkole i zakończenie zajęć lekcyjnych. Niech ten trudny czas będzie dla Was wszystkich  pouczającą lekcją, ważnym egzaminem dojrzałości społecznej. Dziś dostrzegamy rzeczy, które nam umykają w codziennej gonitwie. Nie tak wyobrażaliśmy sobie nasze pożegnanie ze szkołą: nauczycielami, wychowawcami, młodszymi koleżankami i kolegami. Jesteście wyjątkowym rocznikiem i choć Wasze zakończenie kolejnego etapu edukacji jest dla Nas wszystkich szczególnie bolesne,  pamiętajcie że Zespół Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku jest i będzie zawsze Waszą szkołą. Jesteście i będziecie częścią naszej społeczności. Mamy nadzieję, że lata spędzone w naszej szkole pozostaną na zawsze w Waszej pamięci.

Wyjątkowo w tym roku żegnamy Was zdalnie, ale  też wyjątkowo serdecznie pozdrawiamy Was wszystkich i życzymy Wam, byście dobrze wybrali swoją przyszłość, niezależnie od tego, kiedy ten wybór nastąpi. Życzymy Wam zapału, wytrwałości i siły do przezwyciężania trudności i oczywiście pomyślności na egzaminie maturalnym. Życzymy Wam szczęścia i wytrwałości w realizowaniu swoich marzeń i pragnień oraz sukcesów i dobrego startu w kolejnym etapie edukacyjnym i przyszłej zawodowej karierze.

Ze swojej strony pragnę podziękować Rodzicom za Państwa  współpracę, wsparcie w trudnych chwilach, zrozumienie i zaangażowanie w rozwój i wychowanie Państwa dzieci.

Szczególnie serdecznie dziękuję Nauczycielom za wszystkie działania edukacyjne, wkładany wysiłek na rzecz Naszej społeczności, a w szczególności za prowadzoną w ostatnim czasie nową formę kształcenia zdalnego w zupełnie nowych dla wszystkich warunkach.

Myślę, że w okresie zbliżających się matur uda nam się choć nie tak uroczyście, ale równie szczerze pożegnać Was jeszcze raz.

I pamiętajcie, że ...zawsze należy patrzeć na jasną stronę życia...

Grzegorz Brajewski

Dyrektor ZSTiA

 

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej