Dziś tj. 24 kwietnia odbyła się konferencja z udziałem Ministra Edukacji Narodowej, p. Dariusza Piontkowskiego, w trakcue której poznaliśmy nowe terminy matury 2020 Ponadto zgodnie z informacją uczniowie klas I-III kontynuują naukę w formie zdalnej do odwołania.

Szczegóły dotyczące egzaminu maturalnego:

Część ustna egzaminu maturalnego nie jest przeprowadzana.

Harmonogram części pisemnej egzaminu maturalnego w ZSTiA w Lesku - czerwiec 2020

Harmonogram Matura

 

matura 2020

Powodzenia

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej