Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie udostępniła wyniki ogólne uczniów szkół z egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie przeprowadzonych w styczniu i lutym tego roku w ramach zimowej sesji egzaminacyjnej. Porównując, wyniki uzyskane przez uczniów klasy IV Technikum Architektury Krajobrazu ZSTiA Lesko są one wyższe, niż średnia OKE w Krakowie i w województwie podkarpackim. To już kolejny raz uczniowie naszego technikum pokazali, że poziom ich wiedzy i umiejętności jest wysoki.

Wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w realizacji swoich pasji.

wyniki egzaminu zawodowego 2020 wykres

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej