Gospodarstwo ogrodnicze "Flora in vitro" w Dębowcu to „Królestwo Begonii”. Przekonaliśmy się o tym podczas wyjazdu branżowego technikum architektury krajobrazu.

25 kwietnia uczniowie naszego technikum uczestniczyli w zajęciach w szklarni i ogrodzie. Poznali specyfikę produkcji roślin ozdobnych pod osłonami, zasady działania i wyposażenie obiektów szklarniowych oraz laboratorium kultur tkankowych.

 

Zobaczcie galerię.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej