W dniu 03.04.2017 uczniowie Technikum Hotelarskiego i Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych mieli okazję zwiedzić „Hotel Arłamów” - jeden z największych takich obiektów na Podkarpaciu. Uczniowie dzięki uprzejmości pracowników hotelu mogli poznać zasady funkcjonowania obiektu, zwiedzić część pobytową, w tym apartamenty, część gastronomiczną, część biznesową, recepcję i lobby, część sportowo – rekreacyjną. Uczniowie mieli okazję obserwować pracę wykwalifikowanych pracowników recepcji, służby pięter i gastronomii. Była to doskonała okazja by skonfrontować wiedzę teoretyczną zdobytą w szkole z praktyką. Pobyt w hotelu wywarł na wszystkich uczestnikach duże wrażenie. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej