"Pod okładką każdej z tych książek czeka na odkrycie bezkresny wszechświat, podczas gdy za tymi murami życie upływa ludziom na futbolowych wieczorach, na radiowych serialach, na własnym pępku i tyle."

Carlos Ruiz Zafon

Biblioteka1

Biblioteka szkolna godziny otwarcia

Poniedziałek       8.00-14.00

Wtorek                8.00-14.00
Środa                  8.00-14.00
Czwartek             8.00-14.00
Piątek                  8.00-14.00

Adres:
Biblioteka Szkolna
Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych
w Lesku
38-600 Lesko

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Biblioteka

Informacje o bibliotece

  • Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku obsługuje 558 czytelników (uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi szkoły), którzy mają do dyspozycji ponad 20-tysięczny księgozbiór zautomatyzowany w systemie MOL.
  • Wydawnictwa naukowe, popularnonaukowe z różnych dziedzin wiedzy zebrane są w działy tematyczne i uszeregowane wg UKD (Uniwersalna Klasyfikacja Dziesiętna)  Znajdują się one w części biblioteki zwanej wypożyczalnią. Beletrystyka ułożona jest alfabetycznie wg. autora, tytułu.
  • W czytelni natomiast dostępny jest księgozbiór podręczny czyli: encyklopedie, słowniki, leksykony, albumy, atlasy do korzystania na miejscu.
  • W bibliotece znajduje się 8  stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu dla uczniów oraz wszystkich pracowników szkoły. Możliwe jest również skorzystanie z drukarki, ksera oraz skanera w celach naukowych i szkolnych.

Opiekun biblioteki

Nauczyciel-bibliotekarz

mgr Katarzyna Juźwik

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej