Badecki Marek - wychowanie fizyczne, pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
Baran Aniceta - matematyka, informatyka
Baran Januariusz - przedmioty zawodowe budowlane
Barłóg Robert - przedmioty zawodowe budowlane
Błaszczyk Adam - edukacja dla bezpieczeństwa, przedsiębiorczość
Błaszczyk Alicja- język polski, wiedza o kulturze
Brajewski Grzegorz - przedmioty zawodowe ekonomiczne
Chabałowska Alina - biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie
Chabałowski Janusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Dec Tomasz- przedmioty zawodowe ekonomiczne
Dembiczak Renata - język angielski, język polski
Domaradzki Jan - przedmioty zawodowe budowlane
Faluszczak Beata - matematyka, fizyka
Gozdziecka Teresa – historia sztuki
Hurkała Jolanta - pedagog, przedmioty zawodowe architektura
Janusz Jarosław - historia, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości
Juźwik Katarzyna – bibliotekarz
Kijowski Andrzej- rysunek i malarstwo
Kilarecka - Wolińska Beata - przedmioty zawodowe ekonomiczne
Koczera Beata - matematyka, przedmioty zawodowe-informatyczne
Kordyaczny Waldemar - specjalność artystyczna
Kowalska-Łyszczarz Marta - przedmioty zawodowe - hotelarz
Krawiec Maria - technologia informacyjna, przedmioty zawodowe - budownictwo
Kulczycka-Gajdek Oksana - podstawy projektowania - kompozycji
Madejska Dorota - przedmioty zawodowe – żywieniowe
Marszał-Juryś Barbara – przedmioty zawodowe
Nowakowska Beata - język angielski
Orłowska- Chomiszczak Sabina - język polski, wiedza o kulturze, historia
Pałacka Anna - przedmioty zawodowe - architektura krajobrazu, żywienie
Pałys Agnieszka - język angielski
Paszkiewicz Irena - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe odnawialne źródła energii
Rokosz Joanna - przedmioty zawodowe ekonomiczne i hotelarskie
s. Sobola Jadwiga - religia
Skubisz Marta - przedmioty zawodowe - ekonomiczne, żywienie
Sołtys Danuta - rysunek techniczny i konstrukcje, przedmioty zawodowe-informatyczne, przedmioty zawodowe budowlane, wychowanie do życia w rodzinie 
Stelmach Jan – religia
Synowiec Edward – przedmioty zawodowe budowlane
Tokarska Iwona - przedmioty zawodowe żywienie
Trafalski Sebastian - rysunek i malarstwo, podstawy fotografii i filmu
Usyk Zofia - fizyka, język niemiecki,
Usyk-Sanecka Małgorzata - język angielski, geografia
Watras Piotr - przedmioty zawodowe-drzewne i informatyczne
Wilińska Małgorzata - język niemiecki
Wiliński Roman - wychowanie fizyczne
Wojtas- Bibow Angelika - geografia, biologia, przedmioty zawodowe - żywienie
s. Wolańczyk Magdalena - religia