Badecki Marek - wychowanie fizyczne, pedagog szkolny, doradztwo zawodowe
Bałut Beata - historia sztuki, historia
Baran Aniceta - matematyka, informatyka

Baran Januariusz- przedmioty zawodowe budowlane
Błaszczy Adam - edukacja dla bezpieczeństwa, przedsiębiorczość
Błaszczy Alicja- język polski, wiedza o kulturze
Brajewski Grzegorz - przedmioty zawodowe ekonomiczne
Brodzicka Anna - chemia, przedmioty zawodowe - żywienie, hotelarz

Chabałowska Alina - biologia, chemia, wychowanie do życia w rodzinie
Chabałowski Janusz - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
Dec Tomasz- przedmioty zawodowe ekonomiczne
Dembiczak Renata - język angielski, język polski
Domaradzki Jan - przedmioty zawodowe budowlane
Faluszczak Beata - matematyka, fizyka
ks. Gocek Leszek - religia
Hurkała Jolanta - pedagog, przedmioty zawodowe architektura
Janusz Jarosław - historia, wiedza o społeczeństwie, podstawy przedsiębiorczości
Juźwik Katarzyna – bibliotekarz
Kijowski Andrzej- rysunek i malarstwo
Koczera Beata - matematyka, przedmioty zawodowe-informatyczne
Kordyaczny Waldemar - specjalność artystyczna
Kowalska-Łyszczarz Marta - przedmioty zawodowe - hotelarz
Krawiec Maria - technologia informacyjna, przedmioty zawodowe - budownictwo
Kulczycka-Gajdek Oksana - podstawy projektowania - kompozycji
Madejska Dorota - przedmioty zawodowe – żywieniowe
Marszał-Juryś Barbara – przedmioty zawodowe
Nowakowska Beata - język angielski
Orłowska- Chomiszczak Sabina - język polski, wiedza o kulturze, historia
Pałacka Anna - przedmioty zawodowe - architektura krajobrazu, żywienie
Pałys Agnieszka - język angielski
Paszkiewicz Irena - wychowanie fizyczne, przedmioty zawodowe odnawialne źródła energii
Skubisz Marta - przedmioty zawodowe - ekonomiczne, żywienie
Sołtys Danuta - rysunek techniczny i konstrukcje, przedmioty zawodowe-informatyczne, przedmioty zawodowe budowlane, wychowanie do życia w rodzinie 
Stelmach Jan – religia
Synowiec Edward – przedmioty zawodowe budowlane
Tokarska Iwona - przedmioty zawodowe żywienie
Trafalski Sebastian - rysunek i malarstwo, podstawy fotografii i filmu
Usyk Zofia - fizyka, język niemiecki,
Usyk-Sanecka Małgorzata - język angielski, geografia
Watras Piotr - przedmioty zawodowe-drzewne i informatyczne
Wilińska Małgorzata - język niemiecki
Wiliński Roman - wychowanie fizyczne
Wojtas- Bibow Angelika - geografia, biologia, przedmioty zawodowe - żywienie
s. Wolańczyk Magdalena - religia