W dniu 6 listopada 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku wzięli udział w konkursie wiedzy historycznej: „Polskie drogi do wolności” związanym z 100 rocznicą odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Opisywana impreza miała nie tylko popularyzować wiedzę dotyczącą dziejów Rzeczpospolitej, ale była też wyrazem pamięci o obchodzonej w tym roku okrągłej rocznicy wskrzeszenia państwa polskiego. W przeprowadzonym konkursie wzięło udział 7 uczniów naszej szkoły. Po sprawdzeniu prac uczestników wyniki przedstawiają się następująco:

1.Paweł Krok (klasa II TI) - 16 punktów (na 20 możliwych),

2.Michał Pańczyk (klasa IV TH) - 14 punktów,

3.Marcelina Gaweł (klasa I TE) - 13 punktów.

 

 

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników konkursu, gratulacje dla finalistów.

Organizator konkursu
mgr Jarosław Janusz

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Spotkanie z rodzicami

03-01-2019 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Spotkanie z rodzicami

W dniu 10.01.2019 r. / czwartek / o godz. 15:30 spotkanie rodziców z  wychowawcami klas i nauczycielami uczącymi w danym oddziale.

Read more

Z życzeniami w schronisku dla zwierząt

19-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Z życzeniami w schronisku dla zwierząt

       Dnia 18.12.2018 klasa trzecia liceum plastycznego udała się do schroniska dla zwierząt „Wesoły kundelek” w Lesku w celu podarowania świątecznych prezentów zwierzętom ze schroniska. Klasa podarowała na...

Read more

Podsumowanie roku 2018

07-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Podsumowanie roku 2018

Zbliżamy się do końca 2018 roku w związku z tym, nadeszła pora na podsumowanie naszej pracy oraz osiągnięć w ramach projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego   pt. „Kształcenie uczniów...

Read more

Sprawozdanie z uroczystości szkolnej - z…

03-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Sprawozdanie z uroczystości szkolnej - z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

  Dnia 9 listopada o godzinie 11.00 w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia "Dla Niepodległej". Staraliśmy się,  przez ponad godzinę, poprzez słowo poetyckie, pieśni patriotyczne, fragmenty  prozy, pokazać drogę Polaków...

Read more