W dniu 11 października odbyły się uroczyste otrzęsiny klas pierwszych.

 Kandydaci na pełnoprawnych uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych mieli przed sobą nie lada wyzwanie.
Wystartowali w trzech konkurencjach, pierwsza polegająca na serii podchwytliwych pytań okazała się dla niektórych niezwykle nieprzyjemnym przeżyciem, ponieważ karą za udzielenie błędnej odpowiedzi była spora dawka witaminy C w formie soku z cytryny bądź też jej plasterka. Szczególnie jednemu zawodnikowi sezon grupowy w tym roku nie straszny.

  Następnym zadaniem było uruchomienie swoich pokładów wyobraźni oraz wewnętrznej charyzmy by jak najlepiej i jak najskuteczniej zareklamować dany przedmiot naszemu jury, składającego się z Oliwii Symuli, Klaudii Stanio oraz Bartosza Litery. Wszyscy spisali się na medal niemal stając na głowach by wypaść jak najlepiej.

  Ostatnią i w gruncie rzeczy najzabawniejszą konkurencją był taniec. Nasze starannie dobrane pary zaprezentowały nam występy godne Tańca z Gwiazdami, mimo że nie wszyscy byli zadowoleni z przydzielonych im utworów.

  Ostatecznie wygrała klasa 1TI, ich reprezentantka urzekła bezsprzecznie całe jury swoim rozważnym odpowiadaniem na pytania, umiejętnościami tanecznymi godnymi Travolty oraz charyzmą urodzonego telemarketera z kanału Mango.

  Całość była niezwykle przyjemnym wydarzeniem, które na pewno zżyło pierwszoklasistów z starszymi kolegami oraz pozwoliło zaprezentować się z najzabawniejszej strony.

 Jeszcze raz, życzymy wszystkiego co najlepsze naszym nowym uczniom i mamy nadzieję, że będą wspominać przyszłe lata spędzone z nami z uśmiechami na twarzach.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Spotkanie z rodzicami

03-01-2019 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Spotkanie z rodzicami

W dniu 10.01.2019 r. / czwartek / o godz. 15:30 spotkanie rodziców z  wychowawcami klas i nauczycielami uczącymi w danym oddziale.

Read more

Z życzeniami w schronisku dla zwierząt

19-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Z życzeniami w schronisku dla zwierząt

       Dnia 18.12.2018 klasa trzecia liceum plastycznego udała się do schroniska dla zwierząt „Wesoły kundelek” w Lesku w celu podarowania świątecznych prezentów zwierzętom ze schroniska. Klasa podarowała na...

Read more

Podsumowanie roku 2018

07-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Podsumowanie roku 2018

Zbliżamy się do końca 2018 roku w związku z tym, nadeszła pora na podsumowanie naszej pracy oraz osiągnięć w ramach projektu dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego   pt. „Kształcenie uczniów...

Read more

Sprawozdanie z uroczystości szkolnej - z…

03-12-2018 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Sprawozdanie z uroczystości szkolnej - z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

  Dnia 9 listopada o godzinie 11.00 w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia "Dla Niepodległej". Staraliśmy się,  przez ponad godzinę, poprzez słowo poetyckie, pieśni patriotyczne, fragmenty  prozy, pokazać drogę Polaków...

Read more