Drodzy maturzyści

Przesunięcie terminu matur i wydłużenie czasu zawieszenia lekcji nie zmienia harmonogramu roku szkolnego, a to oznacza, że maturzyści już 24 kwietnia zakończą naukę. Oceny końcowe wystawiane będą zdalnie, a informacje o nich znajdziecie w e-dzienniku. Świadectwa w postaci skanów dla absolwentów Technikum zostaną przesłane na Wasz adres email , który jest podany w edzienniku. Proszę więc o sprawdzenie w edzienniku, czy adres email jest aktualny.

W tej trudnej sytuacji  całe grono pedagogiczne życzy Wam zdrowia i zapału do przygotowań do matury. Odroczenie terminu matur daje Wam  kilka dodatkowych tygodni na przygotowanie, a nasi nauczyciele zadeklarowali chęć pomocy Wam w formie dodatkowych konsultacji.

Drodzy absolwenci Liceum Plastycznego.

W związku z tym, że wszyscy przystępujecie do egzaminu dyplomowego Wasze  Dyplom ukończenia szkoły artystycznej dla uczniów liceum plastycznego otrzymacie dopiero po zdanym egzaminie. O terminach matury i egzaminu dyplomowego będziecie informowani na bieżąco. 

Grzegorz Brajewski

Dyrektor ZSTiA

Dumni z Ewangelii – Dumni z Polski!

17-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Dumni z ewangelii Duszpasterstwo Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej zaprasza do obejrzenia programupt. Dumni z Ewangelii – Dumni z Polski. Projekt został zrealizowany (zdalnie) dla uczczenia setnej rocznicy urodzin św. Jana Pawła IIi z okazji 100. lecia Bitwy Warszawskiej (Cud...

Czytaj więcej

Sprzątanie świata 2020

17-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

W piątek 18.09.2020 uczniowie ZSTiA sprzątają świat.

Czytaj więcej

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 20…

28-08-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021 odbędzie się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Technicznych i Artystycznych w Lesku dnia 01 września 2020 roku o godzinie 9.30.Zapraszamy wszystkich uczniów klas pierwszych oraz...

Czytaj więcej