rysunek, malarstwo, rzeźba


Informujemy kandydatów pragnących zdawać egzamin praktyczny do LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH w Lesku,

że w czasie trwania nauki online w szkole istnieje możliwość konsultacji telefonicznych z nauczycielem przedmiotów artystycznych podczas których omówione zostaną prace danego kandydata z dziedziny rysunku, malarstwa i rzeźby. Prosimy o  przysyłanie 4-6 fotografii (wykonanych nawet telefonem komórkowym) swoich prac na podany adres mailowy – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z numerem telefonu kontaktowego lub skype.

Konsultacje telefoniczne –skype- e-mail – omówienie prac, udzielenie odpowiedzi na pytania kandydatów związanych ze szkołą i egzaminami odbędą się w poniedziałki, środy i soboty

Przysyłane fotografie prac powinny spełniać określone kryteria dotyczące tematów i technik artystycznych:

1.    Malarstwo – martwa natura, praca przedstawiające układ kilku prostych barwnych przedmiotów (np. naczynia kuchenne, draperie, narzędzia, pudełka, itp.) wykonana w dowolnej technice malarskiej.
2.    Rysunek – martwa natura, praca przedstawiająca układ przedmiotów w zróżnicowanej skali walorowej. Preferowana technika rysunku ołówkiem.
3.    Rzeźba – postać ludzka w ruchu, syntetyczne uproszczone ujęcie człowieka wielkości 20-30 cm, wykonany w glinie, plastelinie lub modelinie.
4.    Prace autorskie – prace o dowolnej tematyce i technice które kandydat chce zaprezentować.

5.     Fotografia – prace o dowolnej tematyce

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kr…

24-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Drodzy uczniowie! To nie prawda, że biblioteki pedagogiczne są wyłącznie dla nauczycieli i studentów. Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krośnie Filia w Lesku serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z naszych usług...

Czytaj więcej

Nowa strona szkoły

23-09-2020 Aktualności Super User - avatar Super User

ZAPRASZAMY NA NOWĄ STRONĘ SZKOŁY

Czytaj więcej

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku

23-09-2020 Aktualności DYREKTOR - avatar DYREKTOR

Zbiorka dla Domu Dziecka w Sanoku    

Czytaj więcej